Σύνολο Συμμετοχών: 56

ΘέσηΑριθμόςΧρόνοςΌνομαΕπώνυμοΌνομα Ομάδας
1 90 1:43:18,10 ΚΟΣΜΑΣ ΝΤΑΦΑ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ
2 13 1:45:18,50 ΠΡΟΚΟΠΗΣ AΡΚΟΥΔΗΣ Μ.
3 45 145:30,49 ΣΠΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΠΑΝΤΟΚΡΑΤΟΡ
4 11 1:46:12,74 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΕΡΓΗΣ APERGITRAVEL.GR
5 15 1:54:02,81 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
6 93 1:54:35,33 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ DEREKAS
7 78 1:55:31,39 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ
8 83 1:55:31,75 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΙΚΟΣ
9 42 1:55:31,75 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ FITLAB RUNNING TEAM
10 8 1:55:31,90 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΑΜΑΝΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL
11 58 1:56:51,91 ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
12 99 1:57:20,18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΣΚΩΝΗΣ GOATS TRAIL
13 7 1:57:55,99 MARCELA VAN HEMERT APERGITRAVEL.GR
14 63 2:01:13,93 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ AGNADIO MOUNTAIN TRAIL
15 79 2:02:38,80 ΜΑΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΑΙΤΑΣ CROSSFIT CORFU
16 54 2:08:10,10 XAΡΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ G.E.TH
17 62 2:08:10,68 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ
18 36 2:09:40,32 ΑΛΕΞΗΣ ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ
19 6 2:09:53,51 JOHN THOMSON AGNADIO MOUNTAIN TRAIL
20 3 2:12:21,45 TIJANA PANIC ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ
21 64 2:15:20,46 ΝΙKHΦΟΡΟΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ AGNADIO MOUNTAIN TRAIL
22 33 2:15:23,98 NIKOΛΑΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL
23 88 2:17:02,05 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ
24 59 2:17:09,27 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΥΛΗΣ ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ
25 70 2:18:53,15 ΣΠΥΡΟΣ ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ RUN WITH THE GOATS CORFU TEAM
26 77 2:18:53,15 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ RUN WITH THE GOATS CORFU TEAM
27 9 2:19:19,15 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΛΥΤΗΣ
28 100 2:21:09,57 ΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ SOUTH CORFU RUNNERS
29 92 2:21:59,65 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΦΑΙΤΑΣ
30 89 2:22:00,45 ΑΝΤΡΕΑΝ ΓΙΟΚΟΥΤΗ CORFU MOUNTAIN TRAIL
31 80 2:22:26,47 NIKOΛΑΟΣ ΦΑΡΑΖΗΣ
32 16 2:27:24,81 HΡΑ ΒΙΝΟΥ RUN WITH THE GOATS CORFU TEAM
33 104 2:28:40,36 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΥΚΙΣΣΑΣ
34 26 2:29:09,56 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ
35 102 2:29:32,72 CRISTIANA OSBORNE
36 91 2:29:38,40 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΚΙΜΜΙΔΗΣ
37 23 2:31:18,18 IΩΑΝΝΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ RUN WITH THE GOATS CORFU TEAM
38 41 2:39:45,15 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΙΧΑΣ
39 43 2:40:00,61 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ RUN WITH THE GOATS CORFU TEAM
40 97 2:41:40,77 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΘΕΣΗΣ
41 101 2:43:32,43 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ
42 39 2:48:40,86 ΣΟΦΙΑ ΜΙΤΣΙΑΡΑ ΣΔΥΘ
43 82 2:48:43,14 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΝΤΖΗΣ
44 17 2:49:29,82 ANAΣΤΑΣΙΟΣ ΒΡΑΔΗΣ RUN WITH THE GOATS CORFU TEAM
45 29 2:49:57,68 NIKOΛΑΟΣ ΚΟΥΡΗΣ SOUTH CORFU RUNNERS
46 103 2:57:31,74 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΙΦΤΗΣ
47 35 2:59:59,13 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΥΚΑΝΑΡΗΣ RUN WITH THE GOATS CORFU TEAM
48 98 3:09:34,74 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΝΕΣΟΥΛΗΣ RUN WITH THE GOATS CORFU TEAM
49 40 3:11:03,34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
50 75 3:12:17,21 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΝΥΡΕΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Σύνολο Συμμετοχών: 62

ΘέσηΑριθμόςΧρόνοςΌνομαΕπώνυμοΌνομα Ομάδας
1 193 0:43:06,31 AΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ
2 212 0:43:56,97 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ
3 155 0:46:55,31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ
4 237 0:47:00,74 ALEXIOS THOMSON
5 238 0:48:00,66 MORNE VANZYN
6 203 0:48:20,81 ΘΑΝΟΣ ΠΕΤΚΟΣ
7 234 0:49:27,66 MENEΛΑΟΣ ΜΑΡΤΗΣ
8 187 0:51:10,37 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΑΚΟΣ ORESTIS BARBER SHOP
9 195 0:51:16,38 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ
10 228 0:51:16,38 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ
11 194 0:51:57,50 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΛΟΣ
12 175 0:53:46,69 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΝΤΑΣ SOUTH CORFU RUNNERS
13 259 0:54:06,47 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
14 261 0:54:16,67 ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ
15 208 0:54:19,23 ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΡΑΥΜΟΝΔΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
16 236 0:55:12,81 ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ
17 260 0:55:42,50 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ
18 235 0:56:31,69 ΑΛΕΚΟΣ ΡΕΓΓΗΣ
19 198 0:57:05,39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΙΖΑΝΟΥ
20 189 0:57:07,93 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΚΡΗΣ FITNESS&PERSONAL TRAINING GEORGIOY
21 251 0:57:40,95 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΠΠΑΣ
22 299 0:58:04,37 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ
23 199 0:58:05,50 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΥΡΕΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
24 233 1:00:39,31 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΑΦΝΗΣ
25 211 1:01:15,82 ΤΕΡΡΥΣ ΣΟΡΔΙΝΑΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ
26 252 1:01:40,91 ΘΑΝΑΣΗΣ ΖΕΡΒΟΣ
27 240 1:02:57,40 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
28 255 1:03:00,90 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
29 151 1:03:02,84 XENTRI BARIAMAI SOUTH CORFU RUNNERS
30 213 1:03:38,39 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ
31 262 1:03:38,50 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΡΒΟΣ
32 167 1:03:38,59 EΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ
33 166 1:03:45,64 ΑΡΗΣ ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ
34 182 1:04:31,36 ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΗ
34 258 1:06:43,03 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ
36 172 1:04:58,33 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΛΑΧΟΣ
36 172 1:04:58,33 MAΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ RUN WITH THE GOATS CORFU TEAM
37 256 1:06:38,45 ΝΙΚΟΛΕΤ ΡΑΠΗ
38 263 1:06:40,46 ΣΠΥΡΟΣ ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ
40 257 1:06:43,07 ΣΕΒΙΝΑ ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ
41 159 1:08:23,23 ΣΟΦΙΑ ΑΣΠΙΩΤΗ AΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ
42 190 1:08:24,00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ALBA PLUS BY RAIMANDI
43 202 1:08:28,65 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΠΑΣ RUN WITH THE GOATS CORFU TEAM
44 168 1:09:45,95 ΧΑΡΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
45 209 1:09:46,48 ΙΩΑΝΝΕΤΑ ΣΑΜΟΙΛΗ
46 250 1:12:38,49 EYΓΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ
47 253 1:16:14,98 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΚΑΝΤΙΑ
48 157 1:17:29,20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ
49 244 1:19:34,03 ΙΩΑΝΝΕΤΑ ΣΤΟΥΠΑ ΑΘΛ.ΟΜ.ΠΑΛΕΣΤΡΑ
50 204 1:20:13,57 ΖΩΗ ΠΕΤΣΗ

Χρησιμοποιούμε cookies στο South Corfu Runners

Με την επίσκεψη στο site μας, αποδέχεστε τη χρήση Cookies, με σκοπό τη βελτίωση των υπηρεσιών που σας παρέχουμε.

Διαβάστε περισσότερα στην Πολιτική Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων.